Cashback – Sposób na finanse

Cashback – Sposób na finanse

Czy jest cashback i dlaczego robienie zakupów przez Internet może przynieść dodatkowe wymierne korzyści ? A gdyby tak odzyskać część wydanych pieniędzy ? Lub zarobić na tym, że przedłużysz umowę z operatorem sieci komórkowej. Może zmienisz bank bo i tak akurat Twój podniósł opłaty i znalazłaś lepszą ofertę ? Ja tak zrobiłam i jestem szczęśliwą posiadaczką dodatkowej gotówki.

Jest kilka portali oferujących cashback za zakupy. Sklepy które współpracują często się powtarzają więc wszystko zależy tak naprawdę od przypadku na który cashback trafisz. Ja trafiłam na Refunder. I jestem zadowolona. Korzystam z Niego już kilka miesięcy. Nie często robię zakupy przez Internet więc ponad 100zł zwrotu to całkiem dobry wynik. Fakt, faktem otworzyłam konto w banku przez Internet i za to miałam największy zwrot. Zazwyczaj procent zwrotu jest ok 3 – 5% czasami nawet i mniej ale czasami też więcej.

Dodatkowo tu również jak w przypadkach ankiet można zarobić dodatkowe pieniądze za polecenie. I tu tak samo zarabiają obie strony. Korzystając z polecającego linku dostajemy 10zł na start.

Dodatkowy plus tego cashback’u jest taki, że można zainstalować wtyczkę do komputera. Pokazuje nam za każdym razem czy dany sklep w którym chcemy zrobić zakupy współpracuje z Refunderem czy też nie. Możesz również zainstalować aplikacje na telefon, oraz zezwolić na działanie w tle. Aplikacja ta również pokazuje się informacja na telefonie, że strona współpracuje z Refunderem.