Ankiety online – Sposób na finanse.

Ankiety online – Sposób na finanse.

XXI wiek otwiera dla nas nowe możliwości i sposoby na dodatkowe zarabianie pieniędzy. Coraz większą popularnością cieszą się sposoby online. Jednym z takich sposobów są ankiety online. Portali z których można skorzystać jest ogrom i czasami ciężko się zdecydować. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze platformy do wypełniania ankiet ? Oto kilka moich wskazówek dlaczego ja korzystam z opinie.pl.

 1. Możliwość wypłacenia paypal a nie bonów podarunkowych.
  Na wielu takich stronach można otrzymać kupony np. na allegro, amazon, tk-max, grupon, zalando, carrefour, tesco, doładowanie telefonu i wiele innych. Mnie jednak zależało na tym by była opcja wypłacenia normalnych pieniędzy. Przez konto paypal podłączonej do karty płatniczej można przelewać prawie za darmo lub za nie wielką opłatą pieniądze. Portal opinie.pl przy uzyskaniu 10 000 punktów pozwala wysłać przelew bankowy lub przy 12 000 punktów wypłata na paypal.
 2. Personalizacja profilu pod ankiety.
  Dość dużo trzeba czasu spędzić na wypełnieniu samego profilu jednak dzięki temu nie wpadają nam zbędne ankiety, na które nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Za wypełnienie profilu dostajemy dodatkowe punkty.
 3. Dodatkowe punkty za zapraszanie osób do ankiety online
  Za zaproszenie osób przez spersonalizowany LINK otrzymujemy dodatkowe punkty oraz punkty za ich wypełnione ankiety. Przyspiesza to oczywiście osiągnięcie minimalnego progu punktowego.
 4. Możliwość wypełniania ankiety online przez telefon.
  Są dni kiedy nawet nie zajrzę do komputera. Zamknięty przez cały dzień nie woła mnie nawet na chwilę. Dla jednej ankiety która trwa kilka minut nie chciało by mi się odpalać specjalnie komputera. Aplikacja opinie.pl pozwala część ankiet wypełnić przy użyciu telefonu. Poprzez aplikację mam również dostęp na bieżąco do swojego profilu punktów czy wiadomości. Można również ustawić powiadomienia o nowych ankietach by żadnej nie przegapić.

Czy warto wypełniać ankiety online ?

Tego jeszcze nie wiem. Jednak nic nie mamy do stracenia, a tylko możemy zyskać. Na pewno nie można liczyć na ogromne zarobki na ankietach. Zdarza się, że przez jakiś czas nie pojawia się żadna ankieta, jednak są takie chwile kiedy ankiet jest sporo i punkty zbierają się dość szybko. Myślę, że warto samodzielnie wypróbować przynajmniej do pierwszej wypłaty i potem zdecydować czy jest to warte naszego czasu.